• Slovenčina
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Magyar


RESIDENCE HOTEL sa nachádza v krásnom horskom prostredí v srdci známeho lyžiarskeho strediska Donovaly. Má ideálnu polohu pre letné či zimné vyžitie s nádhernou krajinou v okolí. Ponúka komfortné a pohodlné ubytovanie s priestranným balkónom a s výhľadom na okolité hory, ktoré Vám umožnia načerpať energiu už od skorého rána a uchovať si ju počas celého dňa. Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností, ktoré sa dajú podľa Vášho želania otvoriť. Okrem vybavenej kuchynskej linky tu nájdete 2 prístelky s rozmermi plnohodnotného lôžka. Svojimi nadštandardnými službami, prívetivým personálom a zaujímavými športovými aktivitami Vám poskytneme nezabudnuteľný zážitok a inšpirujeme Vás pre ďalšiu návštevu. Kapacity doplnkových služieb: Grand restaurant 100 osôb; Diamond Hill Restaurant 70 osôb; Caffé Residence 45 osôb; kongresová sála 200 miest, parkovanie 35 miest; Wellness - 1 sauna suchá a 1 sauna parná, 8 masérov.

Šport Hotel*** Donovaly po rekonštrukcii ponúka nové priestory reštaurácie, lobby baru, kaviarne, krásny nový wellness so saunovým svetom, bazénmi, fitness centrom a masážami. Nové izby zaručia komfort rodinám s deťmi, párom, priateľom ako aj kongresovým hosťom. Hotel bol vždy známy svojou neformálnou rodinnou atmosférou a historickým významom pre dnes už dokonale vybudované letné i zimné stredisko Donovaly.
{"pageType":0,"linkKey":"DONOVALYPACK","baseUrl":"/(X(1)A(_kU7B9vqHxsPchgRNppCJeYpbI-nUndUrSucmgQwMCSEhZ5Zy7EEkgej97vWgeVWkIR3hj8sk2-sb8ao-NThEcuxS3x5mQayKA3f0ASX8-qXBuLz1WqSh-Iunp2_7x7ykmsW26OdrR_zRqydffPKdg2))/DONOVALYPACK/sk","lang":"sk","isMobileDevice":false,"isMobileMode":false}
{"profile":{"GeneralSettingsNightsMaxNumber":30}}