• Slovenčina
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Magyar


Drevenica Denisa je situovaná v tichom prostredí na okraji dedinky Liptovské Revúce - Nízke Tatry/Veľká Fatra, pri potoku v blízkosti lesa. Okolie celoročne umožňuje podnikať ľahšie, ale aj náročnejšie turistické prechádzky. Výborné podmienky sú tu aj pre milovníkov cyklistiky, cykloturistiky, hubárčenia a zber lesných plodov. Vzdialenosť od Parku Snow Donovaly je 14km. Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou max.22 osôb. Chata je tvorená dvoma  samostatnými časťami A a B. Je možné si ju prenajať ako celok alebo aj jednotlivo. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom parkovisku priamo pred chatou. Tu sa nachádza aj chatka na odkladanie športových potrieb, k dispozícií 2x  kotlina na guláš, 2x sánky , 8x bicykle. Za chatou s výhľadom na potok sa nachádzajú  2x záhradné posedenia s krbmi.

Komfortná vila s celkovou kapacitou 14 osôb ( 4 apartmány) sa nachádza priamo v Parku Snow Donovaly, len 100m od vleku Patty Ski(detská lyžiarska a snowboardová škola). V okruhu 2 km je ďalších 15 vlekov a sedačkových lanoviek. Neďaleký Fun Park v lete ponúka atrakcie ako bobová dráha, lezecká stena, lanové centrum, trampolíny bungee,... Tešíme sa na Vašu návštevu.
{"pageType":0,"linkKey":"DONOVALYLM","baseUrl":"/(X(1)A(3ldjjr1NaZKDTrWOYdfIsx11Hv1MPzcCazNqW3KlDyRwWXrFVU_RWkTNhZoMe9esvIlEq6DxjoRWlb-fhu2XDcifuhollPEWVw6dkc7DlhqBkNy_YqPJNYcXGKWmTgvSCFxHvPtlYdBEZDlB7YK3zA2))/DONOVALYLM/sk","lang":"sk","isMobileDevice":false,"isMobileMode":false}
{"profile":{"GeneralSettingsNightsMaxNumber":30}}