• Slovenčina
  • Deutsch
  • English
  • Magyar
  • Polski
  • Русский


Ubytovňa LIMBA sa nachádza v centre mesta - poloha je znázornená na priloženej mape Spišskej Novej Vsi a ponúka možnosť ubytovania počas celého roka. V jej areály sa nachádza strážené parkovisko, prístrešok s krbom a športové ihrisko s telocvičňou. V blízkosti ubytovne je čerpacia stanica pohonných hmôt a veľkoobchod s potravinami.

Hotel Metropol is assigned into the category of the four star hotels. It renders convenient accommodation not only for tourists but also for more exacting clients in 2 suites, 6 single,10 double standard rooms and 20 double DE LUXE rooms with the extra-beds and in rooms without barriers. The hotel rooms have separated bathrooms with bath and toilet, LCD TVs with satellite receivers, telephones, radio-alarms, fridges and WiFi internet connection. The hotel apartments consist of a separated bedroom, living room and lobby. Hotel rooms offer a beautiful view of High Tatras mountain range. Hotel guests have free access to our wellness centre, internet connection and car parking. We can prepare for your child a baby-bed in your room.

The guest house Spiš is new-built house (2007) and is situated in Spisska Nova Ves, in the area called Ferčekovce straight under the ski resort Rittenberg (100m) next to the National Park Slovak Paradise. The guest house is available for spending summer and winter holiday.

Penzión RESA sa nachádza v širšom centre metropoly Spiša,v polyfunčnej budove RESA - blízko železničnej a autobusovej stanice. Oceníte ľahkú dostupnosť verejnej dopravy, ktorá Vás bezpečne prepraví na ktorékoľvek zvolené miesto. Vychádzkovým krokom sme iba 5 minút do centra mesta Spišská Nová Ves. Penzión RESA ponúka svojim hosťom celoročné ubytovacie služby v príjemnej atmosfére a komfortne zariadených izbách (spolu 37 stálych lôžok v 16 izbách), príjemne a moderne zariadené izby s kúpeľňou, TV a WiFi uspokoja aj náročných klientov. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoch typoch izieb: 1. Izba ELEGANCE - moderne zariadená izba splní požiadavky aj náročných klientov - televízor, WiFi - minichladnička - samostatné sociálne zariadenie a kúpeľňa 2. Izba STANDARD - príjemne zariadená izba pre vaše pohodlie - televízor, WiFi - samostatné sociálne zariadenie a kúpeľne Kuchynka - hosťom je k dispozícii aj spoločná kuchynka (chladnička, mikrovlnka, mini elektrická rúra, rýchlovarná kanvica)

Penzión VIL-MA sa nachádza v rodinnom dome 5 km od Spišskej Novej Vsi na okraji obce Novoveská Huta pod lesom. Vedľa penziónu tečie potok Holubnica a objekt je vhodným východiskom na nenáročné prechádzky po lese a náročnejšie pešie túry do Slovenského raja (Knola, Muráň, Matka Božia). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskom stredisku Rittenberg (umelé zasnežovanie) vzdialenom 2 km od penziónu.

Apartman RUDOLF je situovaný priamo v centre mesta Spišská Nová Ves v srdci Slovenského raja. V priestrannom apartmáne sa nachádza vlastná kúpelňa, minibar, konvica, plochá televízia DVB-T, bezplatný Wifi internet. Vo dvore je možné bezplatne parkovať. Apartmány je možné vzájomne prepojiť v prípade väčších skupín navštevníkov alebo hostí s vyššími nárokmi. Stravovanie sa neposkytuje. Vzdialenosti Doprava: Železničná a autobusová stanica 0,8km Atrakcie: Aqua-Sauny 0,4km, Zoo 1km , Letisko 1,8km , Turistika Slovenský raj 3km História: historické centrum mesta 0km, Markušovce letohrádok 6km, Levoča oltár majstra Pavla 10km, Spišský Hrad 19km, Dobšinská ľadová jaskyňa 43km

Parkhotel CENTRUM*** is situated on the boundary of a historical zone of the square in Spišská Nová Ves, which is the gate to the Slovak paradise. It is a 3 star hotel that offers their guests one of the highest class accommodatons at favorable prices in Spišská Nová Ves. Parkhotel Centrum offers additional services not only for their guests but also for the public: Sun Parlor, Fitness Centrum ( free of charge for our hotel guests ), Massage, Beauty saloon. There is a possibility of using 2 conference rooms for organizing educational training, business negotations and presentations as well as for family celebrations.

Hotel Šport is situated in the centre of Spišská Nová Ves. Hotel offers accommodation of 2 or 3 bedded rooms. All rooms are with a bathroom, WC and a telephone. For a nice relax there is a very nice restaurant with a very good kitchen and a conference room. The hotel is a part of Winter Stadium. There is a sport area with Indoor Swimming Pool, Open Air Swimming Pool and Sports Hall just 300 m from the hotel. All these facilities with beautiful nature are perfect for individuas and sports groups, for training, relaxing and resting.

Chata sa nachádza v Chatovej osade Teplička, okres Spišská Nová Ves, od centra mesta je vzdialená 7 km a od žel. stanice a autobusovej zastávky Teplička 2 km. Jej súčasťou je záhradný kozub a zastrešený altánok. Garážovanie je na pozemnku pri chate. Spálne majú po 2 lôžka, dve spálne sú s prístelkami. V obývacej izbe je farebný TV prijímač. Kuchyňa je vybavená všetkým potrebným vrátane chladničky a el. sporáka. V chate je vodovod z vlastnej studne a vykurovaná je ústredným kúrením na tuhé palivo. Príchod na chatu je o 14.00 hod. a odchod o 10.00 hod. Na chatu sa ide cez mesto Spišská Nová Ves, na konci mesta sa odbočí smerom na Tepličku a v mestskej časti Pod Tepličkou sú tabule, ktoré usmerňujú návštevníkov do chatovej osady. Daň pre Obecný úrad Teplička je 0,33 € za osobu a deň.

This 3-star Guest House The Renesance enjoys an ideal location in the centre of Spisska Nova Ves town. The building was completely reconstructed and offers convenient accommodation not only for tourists but demanding clients also. Newly reconstructed Guest House offers 19 beds included in double bedrooms with option of additional bed, two apartments and one family room. All rooms are fitted with elegant furniture, TV-Sat, radio-alarm clock, refrigerator, own bathroom with shower or bath, hair drier, toilets, telephone and option of internet connection. All accommodated guests can take advantage of small café with pleasant sitting and dining room.

Near living in private house - pension U LUBICI is situated near Spišská Nová Ves and the National Park Slovak paradise. Accommodation is indemnified for 2-bedrooms with the shower, TV and SAT.

Chata Mária leží v chatovej osade Pod Tepličkou vzdialenej 6 km od centra mesta Spišská Nová Ves. Kapacita ubytovania je 9 osôb. Pri chate sa nachádza posedenie s ohniskom s možnosťou grilovania a opekania, v blízkosti je aj malá lúka - ihrisko s možnosťou loptových hier. Chata je vhodná pre nenáročných klientov, pre rodiny s deťmi. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť (TV, rádio) s krbom prepojená s kuchyňou, sociálne zariadenie - samostatný sprchovací kút, WC s úmyvadlom. Za kuchynkou sa nachádza malá komora. Ubytovanie je možné v dvoch dvojlôžkových izbách, v dvoch jednolôžkových (z toho jedna je prechodná), k dispozícii sú aj prístelky. Parkovanie je možné v garáži pri chate alebo na nekrytom parkovisku približne 25m od chaty. Reštaurácia a malé potraviny sa nachádzajú cca 3km od chaty.

A smal lodging house located in the outlying district of the town Spišská Nová Ves at the border of the National Park Slovak Paradise. The lodge: rooms each provided with a bathroom, WC, TV, satellite, and radio. Parking place the large garden with the shelted fireplace with the grill and with the seats, the table-tennis in the garden. In a small restaurant you are served with the reach breakfast- so called Swedish tables with warm and cold meals and drinks.

Penzión Pri mlyne sa nachádza v Spišskej Novej Vsi, v tesnej blízkosti obchodno-zábavného centra Madaras, len niekoľko minút chôdze od ZOO. Cyklotrasa vedúca nábrežím Hornádu spája túto časť mesta so športovým komplexom, v ktorom sa nachádza letné kúpalisko, krytý plavecký bazén, sauna, masáž, bowling a fitnes. Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša: Levoča, Markušovce, Spišský hrad, Dobšinská ľadová jaskyňa, Vysoké Tatry.

A utazási irodánk a saját berendezésében szállást, teljes ellátásal ajálja - hotel Prevezában Spišská Nová Vesen. Hotel nem messe a város központól van elhelyezve, nagyon könyü közlekedésel. A szállást 2 - ágyas szobákban ajáljuk, teljes komfortal, hotel 49+16 ágyal diszponál. A szoba berendezéséhez artozik : WC, fürdöszoba, telefon, rádió, tévekészülék nemzetközi fogásal. 82 - helyes kényelmes étterem teljes éllátáshoz szolgál, kellemes pihenéshez fontos a 32 helyes bar, amelyik a hotelhoz tartozik. Egyben szívesen szeretnénk a fedet füdrön- úszómedence, szauna, maszér, fittnes, fodrász -szolgálatunkat alyálani. Hotel a B kategóriához tartozik.Teljes szível reméljük, hogy a szolgálat alyálat és a teljesítésével is nagyon elégedettek lesznek. Egyben nagyon kellemes üdülést kívánunk a hotelunkban. Nálunk mindég szívesen vannak fogadva.

Penzión Mária poskytuje návštevníkom svoje služby od roku 1991, kedy bol postavený na záhrade rodinného domu v kľudnej časti obce Smižany. Odvtedy sa toho už veľa zmenilo a rok čo rok pracujeme na tom, aby sme úroveň poskytovaných služieb stále zvyšovali. Jedna podstatná vec však pretrváva – za vstupnou bránou Vás čaká zelená oáza pokoja, kde načerpáte toľko energie koľko len budete chcieť. Bohatá zeleň a kvety dotvárajú celkovú atmosféru na strávenie príjemných chvíľ oddychu. Individuálny prístup majiteľov k zákazníkom a celková rodinná atmosféra majú tiež svoje čaro...

Hotel Čingov * * * is situated near Spišská Nová Ves city, in locality called Čingov a famous entrance gate to national park Slovak paradise. Hotel Čingov is approximately 20 km away from the airport in Poprad and 80 km away from the airport in Košice. We are a hotel offering comfortable accomodation in paradise nature and quality food and beverages services. We are ready to organize big confereces, trainings, courses or seminars and at the same time we can take care of relaxation and rest of body and soul of our clients and that way to contribute to satisfaction of vision and wishes of our clients. Hotel Čingov * * * offers: :: Capacity of 76 beds :: Lobby bar :: Restaurant with fire place :: Summer terrace with fire place :: Relaxation swimming pool with warm water :: Wellness centre :: Big congress hall :: Conference room

Apartmánový dom Maša sa nachádza v chatovej oblasti v lesnom prostredí.Objekt je na spoločnom pozemku s majiteľom.Apartmanový dom je so samostatným vchodom.

Cottage Meredith is situated in the Slovak Paradise National Park, in the tourist destination Košiarny briežok. From this settlement you can start the hikes to the gorges of the Slovak Paradise, a pleasant walk in the forest round the cottage makes our guests feeling happy. It is also a suitable starting point for your sightseeing trips to the historical relicts of the Spiš Region.

Cottage breza sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj v tichom prostredí na okraji lesa v stredisku Košiarny briežok neďaleko Čingova, len na skok do Slovenského raja. Hosťom ponúka vyšší štandard ubytovania v novej chate počas celého roka. Celková kapacita chaty je 10 lôžok (8 + 2 prístelky).

It is situated in the Slovak Paradise National Park, in the tourist destination Košiarny briežok. From this settlement you can start the hikes to the gorges of Slovak Paradise, a pleasant walk in the forest round the cottage makes our guests feeling happy, it is also suitable point for your sightseeing trips to the historical relicts of the Spiš region.

Penzion leží uprostred obce Smižany, v blízkosti Slovenského raja, možnosti pešej turistiky.

Cottage Jaro consists of 3 apartments. It is situated in the Slovak Paradise National Park, in the tourist destination Košiarny briežok. From this settlement you can start the hikes to the gorges of Slovak Paradise, a pleasant walk in the forest round the cottage makes our guests feeling happy, it is also suitable point for your sightseeing trips to the historical relicts of the Spiš region.

Penzión Milka leží v pokojnej časti Smižian, ktoré sú bránou do Národného parku Slovenský raj. Má výhodnú východiskovú polohu na pešiu turistiku a spoznávanie pamiatok Spiša. Je tu 5 izieb. Deti do 12 rokov len za 7,- €.

Village Hrabušice is situated 1 km from National park Slovak paradise and 14 km south-east from Poprad-Tatry. Villa House REPKA is located in Hrabušice in a silent street, only 1 km from the national park. It has 6 rooms: 3 x 2 bedded and 3 x 3 bedded (all have bathrooms and toilet). Kitchen (gas double cooking stove, fridge) and a day-room with TV. Garden grill, table-tennis, outdoor chess. Other services - renting bikes. Parking: in closed object by the house. Catering: individual cooking or at the restaurant 60 m from the pension. Hiking: walks in Slovak paradise in beautiful gorges with waterfalls e.g. Suchá Belá, Veľký Sokol, Piecky, Kyseľ, Prielom Hornádu and others. Swimming: thermal baths Vrbov - 15 km, aquapark Poprad - 14 km, outdoor & indoor pools in Spišská Nová Ves - 16 km. Sports: tenis, mountain biking, fishing, horse riding.

Cottage Pohoda is situated directly in the National park Slovenský raj (north part), in the tourist centre Čingov. The year round opened Restaurant Lesnica offers delicious Slovak and international cousine only 1 min walking distance from the cottage. The property is located directly nearby the forest and has enough privacy. In summer time, small grocery shop and cafe offer their services. Hotel Flora with its new stylish restaurant, night bar and indoor swimming pool are welcoming the guests - only 10 min walking distance.

Cottage Franmarkis situated in the Slovak Paradise National Park, in the tourist destination Košiarny briežok. From this settlement you can start the hikes to the gorges of Slovak Paradise (Falcon Valley, Monastery Gorge, the observation point Tomášovský výhľad). Also a pleasant walk in the forest round the cottage makes our guests feeling happy. This cottage is a suitable starting point for your sightseeing trips to historical relicts of Spiš (Levoša, the Spiš Castle, Markušovce), Dobšinská Ice Cave, rafting through Dunajec in Pieniny, or visiting an open-air thermal swimming pool in Vrbov. Cottage Franmark have a upper standard accommodation in seven rooms with total capacity twenty beds. This cottage have 7 rooms (3 doublerooms, 2 rooms with 3 beds and 2 rooms with 4 beds), common kitchen (equipped kitchen with electric cooker, electric and microwave oven, fridge, jug kettle) and living room. In every room is your own social arrangement (wash basin, shower bath and toilet), SAT-TV. You will have available parking and fireplaces and grill near to cottage. Our cottage Franmark is opened for you all year long. The price of accommodation per person per night from 10 €. Children to 3 years without claim at the bed for free.

Chata HORÁREŇ sa nachádza v rekreačnej oblasti Košiarny Briežok v ochrannom pásme národného parku Slovenský raj. Od mesta Spišská Nová Ves je vzdialená cca 5 km. Prístup k chate je cez obec Smižany - Smižanská Maša autom po spevnenej lesnej ceste. Chata leží v tichom lesnom prostredí na veľkom ( 2500m2 ) pozemku s parkovacími miestami. Je tu dostatok miesta na aktívny aj pasívny oddych. K dispozícii je veľké kryté ohnisko a terasa, detská šmýkľavka, priestor na odkladanie bicyklov, prenosná sieť na volejbal, bedminton, nohejbal. Priamo pri chate je turistický aj cykloturistický chodník. Chata má 5 izieb s celkovou kapacitou 25 osôb. Jedáleň ( spoločenská miestnosť ) na prízemí je spojená s plne vybavenou kuchyňou - plynová pec, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, kávovar, hriankovač, gril, mixér. V spoločenskej miestnosti je krbová pec, TV/SAT.

Ubytovanie je situované v chatovej oblasti Smižianska Maša,ktorá sa nachádza necelé 2 kilometre od najväčšej obce na Slovensku-Smižany.Maša je zároveň vstupnou bránou do Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie je ideálne pre všetkých,ktorí hľadajú pokojné prostredie priamo v prírode.Rodinný dom s veľkou záhradou pri lese je ideálny pre väčšie rodiny alebo viacpočetné skupiny. Vybavenie domu:veranda,kuchyňa,špajza,kúpelňa,WC,obývacia miestnosť, tri izby (2/2,1/5).K dispozícii je záhradný altánok a garáž. Vybavenie kuchyne:chladnička s mrazničkou,elektrický sporák,mikrovlnná rúra,rýchlovarná konvica,kuchynský riad. Obývacia miestnostnosť:TV,rádio,v prípade potreby 2 plnohodnotné lôžka. Izby:štandardná výbava. Záhradný altánok:elektrické osvetlenie,gril,záhradné lehátko. Parkovanie:v uzamknutom objekte.Možnosť požičania bicyklov.

Toto zariadenie sa nachádza v malebnej obci Hnilec na rozhraní Národného parku Slovenský raj a regiónu Gemer. Táto lokalita ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, spoznávania kultúrnych a prírodných krás tohto regiónu, ktorý je popretkávaný krásnymi roklinami a jaskyňami. Chalupa sa nachádza 10 km od priehrady Dedinky, ktorá ponúka v lete možnosť kúpania a člnkovania, v zime lyžovania a korčuľovania. Z historických pamiatok je nablízku Levoča, Spišský hrad, Kaštieľ Betliar, Krásnohorské Podhradie s hradom Krásna Hôrka. Chalupa sa nachádza na začiatku obce pri kostole v blízkosti potravín a autobusovej zastávky.

Športovo-relaxačné stredisko Porač PARK sa nachádza v pohorí Hnilecké vrchy, v hornej časti Poráčskej doliny medzi obcami Poráč a Slovinky. Porač PARK ponúka svojim prostredím, komplexnými službami a okolitými krásami oddych od každodenného stresu formou aktívneho alebo pasívneho relaxu a načerpanie nových síl do života pre všetkých ktorí chcú strávit svoj volný čas v kruhu rodiny, kolegov a priateľov. Porač PARK pozostáva z hlavnej budovy, ktorá je rozdelená na športovo-relaxačnú časť (squash, bazén, wellness, športová hala, bowling, bar) a ubytovaciu časť, a 6 zrubových chatiek, ktoré vytvárajú úžasný komplex služieb sústredených na jednom mieste.

Ubytovanie Yellow Paradise House sa nachádza v obci Hrabušice, ktorú možno nazvať tiež, "vstupnou bránou do Slovenského raja" so zameraním sa na rekreačné, turistické, poznávacie a ubytovacie služby poskytované širokej verejnosti z domáceho prostredia Slovenska tak ako aj cudzích krajín prevažne z Poľska, Maďarska, Česka, Nemecka, Rakúska, Belgicka, Holandska, ... Yellow Paradise House je umiestnený od "hlavného turistického uzla" Podlesok, približne 3 km, ktorý sa nachádza na severnej časti Slovenského raja.. Najcharakteristickejšie pre Slovenský raj sú: rokliny (Kláštorská roklina, Zejmarská roklina, ...), tiesňavy (Veľký a Malý Sokol, Suchá belá, Kyseľ, ...), planiny (Kláštorisko, Geravy, ...), vodopády (Veľký a Malý vodopád v tiesňave Sokol, ...), ktoré vďaka pravidelnej starostlivosti spĺňajú podmienky bezpečnej turistiky. Všetky turistické ciele, rázcestia, križovatky, turistické chodníky, východiskové body sú vybavené okrem bežnej turistickej orientácie aj miestnymi tabuľkami s udaním nadmorskej výšky.

Accommodation Stefy is in the country in Smižany. It is the National park Slovenský raj near the Prielom Hornádu and turistical center Čingov. There are scenerys, turistical paverments, georges and waterfalls (Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Kláštorisko, Sokolia dolina, ...). It is possible to go to ski centers (Ďurkovec, Rittenberg, Plejsy, Mlynky-Biele vody, Levočská dolina, Závada). It is possible to go to trip and to see the historical remembrances (Spišský hrad, Markušovce, Levoča, Spišská Nová Ves) and swimming pools Vrbov, AquaCity Poprad and Spišská Nová Ves. Accommodation "Stefy" offers the accommodation in two independent objects on the same ground: In the family house and independent house with 16 beds. 1. Accommodation in the family house A - independent room - the apartment 1x4, CTV, a small equipment kitchen and a small dinning (an electrical cooker with oven, a fridger) - social furnishing (an wash basin, a small shower, a toilet) B - independent room - the apartment 1x2 + spare bed, CTV, a small equipment kitchen and a small dinning (a cooking-stove, a fridger, a boiling pot) - social furnishing (a wash basin, a small shower, a toilet) - independent entrance C - 2 independence rooms an the same floor, CTV + balcony - social furnishing + kitchen - together with domestic family (When it is more person for a stay, it is possible to use the social furnishing and the kitchen in the apartment) 2. Accommodation - independent house: - independent room 1x4 + spare bed, CTV, a small equipment kitchen and a small kitchen (a gas cooking-stove, a fridger) - social furnishing (a wash basin, a shower, a toilet) An another offers: - parking in elose yard - sitting in the garden with grill - storage bicycles - storage skins

Poľovnícka chata Štefana sa nachádza v Havranej Doline v obci Mlynky v južnej časti Slovenského raja. Je situovaná na samote a vedie k nej lesná cesta. V jej blízkosti je malý rybník. Chata má dobrý prístup k turistickým a cykloturistickým trasám, k lyžiarským vlekom aj k bežeckým tratiam, ktoré sa nachádzajú v okolí obce Mlynky. Kapacita chaty je 14 osôb. Chata ponúka ubytovanie v 3 apartmánoch s príslušenstvom (1x3lôžková izba, 2x2lôžková izba s prístelkami), kuchyňou, spoločenskou miestnosťou s kozubom, terasou, garážou, administratívnou miestnosťou. Zariadenie je elektricky vykurované a má vlastný zdroj pitnej vody

Ubytovanie pod Kejdou sa nachádza v národnom parku Slovenský raj - v tichom prostredí Maša na okraji obce Smižany, 3 km od mesta Spišská Nová Ves. Pod Kejdou ponúkame príjemné ubytovanie na Spiši v útulne zariadených dvoch apartmánoch s celkovou ubytovacou kapacitou 8 lôžok + 2 prístelky. Svojou polohou a ponúkanými možnosťami je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky počas celého roka tak pre dospelých ako aj deti.

Ubytovanie Anna-Mária sa nachádza na námestí obce Smižany. Svojou polohou je dobrým východiskom pre turistov v Slovenskom raji a tiež je možné uskutočňovať zaujímavé výlety za kultúrno-historickými pamiatkami na Gotickej ceste Spiša. Popis objektu (6+6 lôžok): 1 samostatný apartmán (1/2+2) s vybavenou kuchyňou s chladničkou, TV-SAT, jedálenským kútom a sociálnym zariadením (sprcha a WC) 2 samostatné izby (2/2+2) s TV-SAT a sociálnym zariadením (sprcha a WC) 2 podkrovné izbz spoločenská miestnosť s varičom, chladničkou a umývadlom terasa, záhrada, záhradný altánok, bezplatné parkovanie pre osobné automobily

Pension PARADISE is located in the vicinity of the Slovak Paradise, in the valley of the river Hornád. It is surrounded by mountains and forests, by tourist paths, and ski-tracks, with possibilities for bathing in thermal spas. It is exclusive position permits it´s use the whole year. Opportunities of mountain biking, summer and winter hiking, skiing in Krompachy-Plejsy, Poráč-Brodok, Mlynky-Biele Vody... and a lot of historical buildings in the region Spiš... You are welcome!

Chata Raj sa nachádza v obci Hrabušice a vychádza z pôvodnej slovenskej architektúry dreveníc. Napriek tomu je zariadená tak, aby hosťom poskytovala maximálny komfort. Drevenica sa nachádza v tichej časti obce Hrabušice, mimo hlavnej cesty smerom k stredisku Podlesok, s krásnym výhľadom na Slovenský raj a Vysoké Tatry.

Penzión Banská Klopačka sa nachádza v malebnej spišskej obci Hnilčík, vzdialenej 15 km južne od mesta Spišská Nová Ves. Ponúka ubytovanie v tichom prostredí v lone prírody. Podnik je súčasťou banského skanzenu, ktorý tvorí: banské múzeum, štôlňa Ľudmila, obytné domy banskej kolónie a naša banská klopačka s funkčným zvonom postavená v roku 1873 banskou spoločnosťou vo Viedni. Penzión sa nachádza na hranici vstupu do Slovenského raja a naši klienti majú možnosť vybrať si z mnohých turistických i cykloturistických trás. V zimnej sezóne majú bežkári k dispozícii vyše 40 km tratí a pre lyžiarov sú vytvorené podmienky v stredisku Ski centrum Mraznica a v susednej dedine Nálepkovo vzdialené asi 6 km od obce Hnilčík, kde sa nachádza menej náročný umelo-zasnežovaný svah. Penzión má kapacitu 10 lôžok a to v 2 apartmánoch (2-posteľových s možnosťou prístelky), 2 izbách (1posteľových) a 1 izby (1posteľovej s možnosťou prístelky). Izby majú vlastné sociálne zariadenie a parkovanie priamo pri penzióne. Súčasťou penziónu je reštaurácia s barom a malé welness centrum s infrakabínou a fínskou saunou. Hosťom ponúkame prenájom bicyklov, bežiek a možnosť stolnotenisovej hry. Ubytovanie je vhodné pre malé skupiny (6 - 10 osôb).

The house is located on the border of the forest on the shore of the dam Dobšinska Maša, village Dedinky, in the national park Slovak paradise.

The family pension Spišský dvor is situated in the centre of the village Smižany which is the main gate to the National park Slovak Paradise.
{"pageType":0,"linkKey":"SNV","baseUrl":"/(X(1)A(klGnz5SW5p4d75AD-oq3hYp3bzWf0oWPYaUwQGYd5WCbuqDbBAgNvWY5Q-M3WTiasJvZhNTmonuug-wmgclA45sDXutyo0sD8dRmjtGD7Uc7QYxfz0ABLrz8EpZBBuwCbrFV4tqCqPAQs1s5purIdA2))/snv/hu","lang":"hu","isMobileDevice":false,"isMobileMode":false}
{"profile":{"GeneralSettingsNightsMaxNumber":30}}